قابل توجه معرفی شدگان نهائي رشته‌های شغلی هنرآموز، استادکار و دبیری کار و فناوری-بهار ۱۴۰۳

اطلاعیه مهم پرداخت شهریه دوره مهارت‌آموزی

همانگونه که مستحضرید در دفترچه آزمون استخدامی آمده است که بخشی از هزینه های آموزشی دوره مهارت آموزی باید توسط مهارت آموز پرداخت گردد (صفحه ۲۹ دفترچه انتخاب شغل ۱۴۰۲). بر این اساس هیات امنا دانشگاه‌های وابسته به وزارت آموزش و پرورش در سال  دریافت شهریه از ورودی مهرماه ۱۴۰۲ و به بعد، مصوب نمود. دانشگاه فرهنگیان در همان ابتدای دوره، هزینه کل دوره را ۵۴ میلیون ریال، اعلام و دریافت نمود. در حالی که معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی وقت دانشگاه، جناب آقای دکتر علی پورکمالی انارکی، که در حال حاضر ریاست دانشگاه را به عهده دارند، سعی بر گرفتن بودجه دوره از وزارت آپ و برگزاری رایگان دوره همانند گذشته برای قبول شدگان آزمون استخدامی داشت. اما وزارت آپ با اشاره به بند صفحه ۲۹ دفترچه و طبق مصوبه هیات امنا، به دانشگاه اجازه داده است که بخشی از هزینه را از مهارت‌آموز دریافت نماید. در برآورد هزینه‌کرده‌‌ها (حق‌الزحمه اساتید، حق‌الزحمه عوامل اجرایی، هزینه‌کردهای مربوط سامانه آموزش الکترونیکی، هزینه صدور گواهی و ارسال آن به محل خدمت و ….)، مبلغ بخشی از دوره برای هر مهارت آموز ۵۰ میلیون ریال محاسبه شد:

(پودمان اول: ۱۵ میلیون ریال- پودمان دوم: ۱۵ میلیون ریال و پودمان سوم: ۲۰ میلیون ریال)

حال دانشگاه با توجه به اینکه موضوع پرداخت شهریه برای قبول‌شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۲، را بعد پودمان اول مطرح نمود طی مساعدتی با مهارت‌آموزان این دوره، مبالغ زیر از سوی نهایتا مصوب شد:

(پودمان اول: ۱۰ میلیون ریال- پودمان دوم: ۱۰ میلیون تومان و پودمان سوم: ۱۵ میلیون ریال که سرجمع ۳۵ میلیون ریال خواهد شد).

در حال حاضر سامانه آموزشی دانشگاه http://portal.sru.ac.ir با توجه به ۳۵ میلیون ریال تنظیم شده است. در حال حاضر مهارت‌آموزان باید حداقل هزینه یک پودمان را واریز نموده و برای واریز مابقی تا انتهای دوره به آنان فرصت داده می‌شود. بدیهی است صدور گواهی پایان دوره، منوط به تسویه کامل شهریه است. همچنین متذکر می‌شود که مبلغ اعلام شده تنها برای ورودی مهر ۱۴۰۲ الی خرداد ۱۴۰۳ صدق می کند.

برای پرداخت شهریه از طریق زیر عمل فرمایید:

۱- وارد سامانه جامع آموزشی گلستان با آدرس portal.sru.ac.ir شوید.

۲- در منوی اصلی، پرداخت‌های الکترونیکی دانشجو را انتخاب نمایید.

۳- ترم پرداخت را یکی از دو گزینه اول ظاهر شده انتخاب نمایید (ترم دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ یا ترم تابستان ۱۴۰۳-۱۴۰۲).

۴- مبلغ را به دلخواه تغییر دهید و نهایتا روی لینک بانک مرکزی وارد شوید.

۵- سپس مراحل پرداخت را تکمیل فرمایید.

۶- در نهایت یادآور می‌شود که میزان شهریه برای همه مهارت‌آموزان یکسان است و استثنایی وجود ندارد.

 

——————————————————

 

اطلاعیه شماره ۱

 فرآیند پذیرش مطابق با اطلاعیه شماره ۱ همین صفحه از روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سامانه گلستان به آدرس

portal.sru.ac.ir

مهیا شده است.

ثبت‌نام تا ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

شناسه كاربري شما:«شماره ملی بدون صفر ابتدایی r022»

و گذرواژه  فقط شماره ملي ده رقمی می باشد (تمام ۱۰ رقم كد ملي جهت ثبت گذرواژه مورد نياز است).

 به عنوان مثال در صورتي كه کد ملی شما : ۰۰۲۳۴۵۶۷۸۹باشد :

       شناسه كاريري: r02223456789

               گذرواژه : ۰۰۲۳۴۵۶۷۸۹

لطفا با مرورگر کروم فرآیند را انجام دهید.

در صورت عدم وجود معرفی‌نامه، برگه سفید قرار داده تا بتوانید از این مرحله عبور کنید.

خواهشمند است استان و شهر محل خدمت در سامانه ثبت گردد.

برای دریافت اطلاعیه اینجا را کلیک نمایید.

—————————————————————————————————

معرفی‌شدگان نهائي رشته‌های شغلی هنرآموز، استادکار  و دبیری کار و فناوری در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، ضمن عرض تبریک و خوش‌آمدگویی، به اطلاع می‌رساند حوزه ستادی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در حال انجام مقدمات برای ثبت‌نام و سپس انتخاب واحد این عزیزان است که به محض تکمیل کار، پیامک اولیه‌ای برای مهارت‌آموزان ارسال و راهنما ثبت نام در همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. با توجه به اینکه این فرآیند و همچنین آموزش پودمان اول و دوم به صورت الکترونیکی (مجازی) است ضمن دعوت عزیزان به آرامش و صبوری خواهشمند است از هر گونه حضور و تماس تلفنی جداً خودداری فرمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات به روز‌تر به کانال

https://eitaa.com/SRU_Maharat_Amozan

در پیام‌رسان ایتا بپیوندند. در صورت سوالات احتمالی با آی دی geran_f (خانم دکتر فاطمه گران) در ایتا یا سروش تماس حاصل فرمایند.