معرفی سامانه نظام ایده‌ها و نیازها و شیوه‌نامه اجرایی انتخاب موضوعات پایان نامه و رساله از سامانه نان و زمان‌بندی اجرایی آن (ويژه اساتید)

هدف از این نوشته، معرفی سامانه نظام ایده ها و نیازها (به طور مخفف نان) است. این سامانه برای هدفدار نمودن موضوعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های مقطع تحصیلات تکمیلی است (طرح استاد محوری هم برای پذیرش استعدادهای درخشان و هم با آزمون) که توسط ISC طراحی شده است.

در مرحله اول صنایع/وزارت خانه ها/ موسسات باید نیازهای پژوهشی خود را در سامانه بارگذاری نمایند که در حال حاضر از ۱۶ اسفند سامانه برای صنایع/ موسسات/ وزارت خانه ها برای درج نیازهای پژوهشی فعال شده و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه دارد. همکاران گرامی می‌توانند در این بازه زمانی به سایت معرفی شده مراجعه نموده و در صورت مشاهده نیازی در راستای زمینه تخصصی خود، موضوع پایان نامه/ رساله را با مختصر توضیحی تهیه نمایند و برای تصویب به معاونت پژوهشی و آموزشی تحویل دهند تا در شورای پژوهشی و آموزشی مطرح گردد در صورت تصویب، نماینده معاونت آموزشی موضوع را در سامانه نان بارگذاری می‌نماید. سپس در صورت پذیرش صنعت، موضوع با نام استاد در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد و دکترا درج می شود. 

شیوه نامه اجرایی انتخاب موضوعات پایان‌نامه و رساله از سامانه نان و زمان‌بندی اجرایی آن برای بهره‌برداری بزرگواران در ادامه آمده است.

شیوه نامه اجرایی انتخاب موضوعات پایان نامه و رساله از سامانه نظام ایده ها و نیاز ها (نان)

برای مشاهده ویدیو توضیحات سامانه نان اینجا را کلیک نمایید.