دبیر هیات ممیزه دانشگاه خبر داد

نخستین نشست از دور سوم (بیست و هفتمین جلسه) هیات ممیزه دانشگاه شهید رجائی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی و به نقل از دبیر هیات ممیزه دانشگاه شهید رجائی (هیات ممیزه وزارت آموزش و پرورش با محوریت دانشگاه شهید رجائی)، صبح امروز چهارشنبه مورخ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۷ بیست و هفتمین نشست هیات ممیزه، به عنوان نخستین جلسه هیات ممیزه در دور سوم در سالن شهید باهنر تشکیل گردید.

در ابتدای این نشست، دکتر حمیدرضا عظمتی رئیس دانشگاه و رئیس هیات ممیزه ضمن خیر مقدم به اعضای جدید هیات ممیزه، ابلاغ اعضا که به امضای وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسیده بود را تقدیم ایشان نمود.

همچنین گزارش مختصری از جلسات دوره اول و دوم هیات ممیزه توسط دبیر هیات ممیزه، دکتر علی پورکمالی انارکی ارائه شد. بر اساس این گزارش، در کمیسیون های پنجگانه (۱) برق و کامپیوتر، (۲) مکانیک و عمران، (۳) علوم پایه، (۴) علوم انسانی و اجتماعی و (۵) معماری، شهرسازی و هنر در دور اول و دوم جمعا ۸۷ جلسه تشکیل داده شده است که در مجموع ۱۸۴ پرونده بررسی شده است.

همچنین در این جلسه از هیات ممیزه، مقرر گردید محل دبیرخانه هیات ممیزه در معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دبیر هیات ممیزه نیز آقای دکتر علی پورکمالی انارکی تایید شد. اعضا و روسای کمیسیون های تخصصی پنجگانه نیز در این جلسه تعیین شدند.