به روزرسانی تعریف و اخذ پروژه کارشناسی

 

دانشجویانی که در ترم گذشته یا ترم جاری  واحد پروژه کارشناسی را اخذ کرده اند، لطفا با دقت نکات زیر را مطالعه کنند:

۱- برای تعریف پروژه کارشناسی، باید حداقل ۱۰۰ واحد درسی پاس شده داشته باشد.

۲- دانشجویانی که در ترم گذشته (پاییز ۱۳۹۹) برای اولین بار واحد پروژه را اخذ کرده‌اند، می‌توانند یک ترم دیگر واحد پروژه را تمدید کنند. برای تمدید پروژه نیاز است که دانشجویان درخواست خود را به استاد راهنما اعلام کنند و سپس استاد راهنما در صورت تایید، درخواست را به مسئول پروژه های کارشناسی ارسال کنند.

در صورت عدم تعیین تکلیف تمدید پروژه یا رد آن، در زمان فارغ التحصیلی با مشکل روبرو خواهید شد.

۳- دانشجویانی که در ترم قبل واحد پروژه را اخذ کرده‌اند و هنوز دفاع نکرده‌اند، باید در ترم جاری دفاع کنند و این زمان قابل تمدید نیست. در صورت عدم دفاع، نمره مردود در درس پروژه ثبت خواهد شد.

۴- مهلت اخذ و تعریف پروژه جدید برای دانشجویانی که در ترم جاری واحد پروژه را اخذ کرده باشند، تا ۳۱ فرودین ماه است. پس از این تاریخ، به هیچ وجه امکان تعریف پروژه در ترم جاری وجود نخواهد داشت.

۵- دانشجویان باید جلسات منظم مربوط به کار پروژه خود را با استاد راهنما از طریق امکانات غیرحضوری مانند اسکایپ برگزار کنند. کم‌کاری در انجام پروژه به دلیل شرایط فعلی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و در صورت عدم رضایت استاد راهنما، اجازه دفاع داده نخواهد شد.

۶- زمان دفاع پروژه ها در ترم جاری انتهای شهریورماه است.

 

برای اخذ یک عنوان پروژه، پس از انتخاب موضوع مورد علاقه خود، لطفا یک ایمیل به استاد پروژه مورد نظر خود ارسال کنید و هماهنگی لازم را با ایشان برای اخذ پروژه انجام دهید. ایمیل اساتید در جدول زیر قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که استاد مربوطه پس از تایید شما باید موارد زیر را به مسئول پروژه‌های کارشناسی اطلاع دهد تا پروژه شما اخذ شده محسوب شود:

نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی- عنوان پروژه

توجه کنید که اگر پروژه گروهی است، باید مشخصات تمامی اعضای گروه ارسال شود. بنابراین، همه دانشجویان گروه باید به استاد مربوطه ایمیل را ارسال کنند. دانشجویان توجه داشته باشند که از ارسال موارد فوق به مسئول پروژه‌ها خودداری کنند و این کار را از استاد راهنمای خود پیگیری کنند.

استاد ایمیل استاد ایمیل
دکتر ابراهیم‌پور rebrahimpour@srttu.edu دکتر رشیدی کنعان kanan_hr@yahoo.com
دکتر امیری s.hamidamiri@sru.ac.ir دکتر شایق h.shayegh@sru.ac.ir
دکتر بساق‌زاده a.bosaghzadeh@sru.ac.ir دکتر شیرمحمدی z.shirmohammadi@gmail.com
دکتر بیگی akrambeigi@sru.ac.ir دکتر صفخانی M.safkhani@gmail.com
دکتر پازوکی ehsan.pazouki@sru.ac.ir دکتر کلانتری md.kalantari@gmail.com
دکتر ترابی Zeinab.torabi@gmail.com دکتر کیانیان sahar.kianian@yahoo.com
دکتر دانشپور negin_daneshpour@yahoo.com دکتر نوراله nourollah@aut.ac.ir
دکتر درستی hdorosti@sru.ac.ir دکتر نیک عهد eesa.nikahd@gmail.com

لیست پروژه های تعریف شده در جدول زیر آمده است .

BSProjectsList992

 

برای اخذ هر موضوع لازم است در ابتدا وضعیت آن را از طریق لینک زیر بررسی و در صورتی که توسط دانشجویان دیگر اخذ نشده باشد برای کار بر روی موضوع مورد نظر با استاد مربوطه هماهنگ کنید. در صورت هماهنگی و تایید استاد موضوع تعیین شده برای فرد/افراد رزرو و بر روی لیست به روز رسانی خواهد شد.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IdKQ2_m0viTvrcbRWdYTZfZx–Ijm6dyUCxtP_j6fLw/edit?usp=sharing