برنامه دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم و فناوری با عنوان “ارائه تجربه ای از نقش هدایتگری در کلاس های علوم مبتنی بر استم”

با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دانشکده علوم پایه و انجمن علمی دانشجویی آموزش علوم، برنامه دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم و فناوری در راستای ترویج علم در روز دوشنبه ساعت ۲۰ به مدت ۲۰ دقیقه با دبیری دکتر میرزایی برگزار می شود.

بنا به گزارش آقای سعید عقبایی دبیر اجرایی برنامه دوشنبه ۲۰، این هفته در روز دوشنبه مورخ ۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ در ساعت ۲۰ به صورت الکترونیکی “برنامه دوشنبه ۲۰”با سخنرانی سرکار خانم فاطمه شهبازلو دبیر محترم ریاضی و علوم شهرستان قرچک با عنوان ارائه تجربه ای از نقش هدایتگری در کلاس های علوم مبتنی بر استم” برگزار می شود.

لازم به ذکر است برنامه دوشنبه ۲۰- آموزش علوم و فناوری،  فضایی به منظور توجه به آموزش مفاهیم در علوم و فناوری به زبان ساده و اطلاع رسانی تجارب یادگیری و دستاوردهای نوین در زمینه آموزش علوم و فناوری بوده و مسئولیت ارائه مطالب با خود ارائه کنندگان محترم می باشد.

علاقمندان می‌توانند پس از نصب برنامه Adobe Connect، از طریق لینک زیر وارد سامانه شده و با انتخاب گزینه مهمان در این برنامه هر هفته شرکت نمایند:

https://vc.sru.ac.ir/ste-srttu-mon-20

ادرس پست الکترونیکی به نشانی  science.education.srttu@gmail.com برای هرگونه مکاتبه لازم در این راستا معرفی می شود. همچنین علاقمندان به منظور اطلاع از برنامه دوشنبه ۲۰، می توانند از کانال این برنامه به نشانی زیر استفاده نمایند (اطلاع رسانی در هر دو کانال به صورت یکسان انجام می شود).

راه ارتباطی در بله https://ble.ir/monday20

راه ارتباطی در ایتا https://eitaa.com/monday20

برنامه ۰۲-۱۴۰۲۰۳۰۱