آغاز ثبت نام دکتری بدون آزمون ۱۴۰۳ (ویژه فرهنگیان)

به گزارش اداره امور دانشجویان استعدادهای درخشان و ارتباط با مدارس دانشگاه شهید رجایی، ثبت نام دکتری بدون آزمون ۱۴۰۳ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (ویژه فرهنگیان) از روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ آغاز میگردد و به مدت یک ماه ادامه دارد.

– قبولی و ثبت نام داوطلبان ارشد و دکترای بدون آزمون، منوط به موافقت اداره کل محل خدمت ایشان است، بنابراین دانشجو موظف است پیش از اقدام به ثبت نام در این خصوص از اداره کل محل خدمت استعلام کند. در صورت عدم موافقت محل خدمت مبنی بر ادامه تحصیل داوطلب در مقطع بالاتر پس از قبولی داوطلب، دانشگاه مسئولیتی در این خصوص ندارد و ثبت نام از دانشجو به عمل نخواهد آمد.
– دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای دریافت گواهی معدل می‌توانند به اداره خدمات آموزشی مراجعه بفرمایند، در صورتیکه گواهی معدل بصورت دستی به دانشجو تحویل داده نشد، بصورت محرمانه برای اداره استعدادهای درخشان دانشگاه ارسال خواهد شد. البته لازم است داوطلب درخواست کتبی خود مبنی بر صدور گواهی معدل و ارسال آن برای اداره استعدادهای درخشان را به اداره خدمات آموزشی ارائه نماید.
– دانشجویانی که گواهی معدل بصورت دستی دریافت نکرده اند، در پروسه ثبت نام اینترنتی می‌توانند به جای گواهی معدل، فرم درخواست را مجدد بارگذاری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل ضمیمه زیر مراجعه شود:

فراخوان ثبت نام دکتری بدون آزمون ۱۴۰۳ (ویژه فرهنگیان)

 

ورود به سامانه ثبت نام دکتری بدون آزمون ۱۴۰۳