بیانیه حفظ حریم خصوصی

مراجعین گرامی

با سلام و احترام

در این بیانیه شرح داده می‌شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می‌شود. دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این دانشگاه محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده و این مجموعه دانشگاهی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

اطلاعاتی که دریافت می‌گردد:

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:

اطلاعات هویتی مانند: آدرس ایمیل، شماره دانشجویی و…
اطلاعات نرم افزاری مانند:  آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و …

چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات:

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند:

ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیما اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

محتوای وب سایت:

وب سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی دارای سامانه های متعددی می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و سرویس دهی بهتر به عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است.

صفحه اختصاصی اعضای هیات علمی:

اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه دارای صفحه اختصاصی مختص به خود می باشند. بدین معنی که هر عضو هیات علمی دارای یک صفحه اختصاصی به دو زبان فارسی و انگلیسی است. ورود اطلاعات این صفحات توسط عضو محترم هیات علمی صورت می پذیرد و مسئولیت کامل انتشار محتوای این صفحات در بخش فعالیت های علمی نظیر تالیف کتب مقالات کنفرانس و طرح ها و اطلاعاتی از این دست بر عهده صاحبان هر یک از این صفحات است.

مالکیت معنوی و حق انتشار:

این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت عتف و یا وزارت آموزش و پرورش صادر شده باشد.

امنیت اطلاعات:

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد. این دانشگاه اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده، حفاظت می‌کند. دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده محافظت می‌کند.

پیوندها:

در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه‌ها، دانشگاه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت‌ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نمایند. وقتی کاربر پرتال دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی از این لینک‌ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی خارج می‌شود، لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می‌باشد.

اطلاعات تماس:

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نظرات شما در خصوص محتوای “بیانیه حفظ حریم خصوصی” این دانشگاه را گرامی می‌دارد. جهت هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص این بیانیه با آدرس sru@sru.ac.ir در تماس باشید.