نحوه حضور پرسنل محترم دانشگاه از روز شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از آقای دکتر اسماعیل پور، معاون اداری و مالی دانشگاه نحوه حضور پرسنل دانشگاه از روز شنبه به تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۹ اعلام شد.

🔹 با عنایت به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و نیز پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران به نقل از معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران مبنی بر فعالیت کلیه سازمان ها و دستگاه ها از روز شنبه تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۹ با حضور دو سوم پرسنل، فعالیت های دانشگاه شهید رجائی نيز به همين روال خواهد بود.

🔹 وی با اعلام اين خبر افزود، بر اساس مصوبات هیات رئیسه دانشگاه، ساعات فعالیت اداری دانشگاه نيز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر خواهد بود (فعالیت دوسوم پرسنل به صورت حضوری و فعالیت یک سوم پرسنل به صورت دورکاری).

🔹 دکتر اسماعیل پور از پرسنل محترم دانشگاه خواست به منظور حضور دوره ای (دو روز حضور و یک روز دورکاری) با مدیر مستقیم (رییس دانشکده، معاون دانشگاه و یا مدیر مستقل) هماهنگی لازم را به عمل آورند.

🔹 همچنین وی از مسولان مربوطه خواست تا لیست دوره ای پرسنل تحت مدیریت خود را به حوزه مدیریت اداری و منابع انسانی و مدیریت حراست دانشگاه ارسال نمایند.