معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی خبر داد

مراسم گردهمایی سالانه اساتید دانشگاه در سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه وبه نقل از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مراسم گردهمایی سالانه اساتید دانشگاه در سال تحصیلی جدید با حضور معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر خاکی صدیق، در روز دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ در سالن شهید طهرانی مقدم دانشگاه شهید رجائی برگزار شد.

دکتر عظمتی رئیس دانشگاه در ابتدای این مراسم با استناد به آمار و ارقام و عملکرد حوزه های مختلف از جمله پرو‍ژه هایی که به دانشگاه  واگذار شده، اذعان داشت دانشگاه شهید رجائی در حل مسائل جامعه، شخصیت دانشگاهی خود در کشور را به اثبات رسانیده است. وی اظهار کرد دانشگاه شهید رجائی امروز جزو دانشگاه های معتبر و قابل اعتماد کشور می باشد و این اعتبار منتج از ۴۰ سال خدمت پرسنل خدوم، اساتید و مدیران این دانشگاه بوده است.
همچنین رئیس دانشگاه شهید رجائی در بخش دیگری از سخنرانی خود از آقای دکتر خاکی صدیق درخواست کرد ضمن کمک در توسعه کمی و کیفی دانشگاه، از ظرفیت های این دانشگاه در حوزه آموزش عالی مخصوصاً اساتید این دانشگاه استفاده شود.

در ادامه جلسه نیز آقای دکتر خاکی صدیق، معاون آموزشی وزیر علوم، از لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش سخن گفت و اذعان داشت با توجه به اینکه وزارت علوم تا کنون در عرصه پژوهش و اخلاق پژوهشی اقداماتی را انجام داده، اکنون زمان پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش نیز فرا رسیده است.

وی بیان کرد دانشگاه شهید رجائی را از سال های دور می شناسم و این دانشگاه جزو دانشگاه های ساختار یافته و با پتانسیل بالاست. این دانشگاه با ظرفیت نیروی انسانی توانمند و امکاناتی که داراست توان ورود به عرصه بین المللی مخصوصاً در راستای ماموریت های خود را دارا می باشد.

در این مراسم که با پخش کلیپ گزارش عملکرد و اجرای زنده موسیقی همراه بود، در انتها از جناب آقایان دکتر جواد بهشتیان و دکتر مهدی نیک عمل به پاس موفقیت های چشمگیر در حوزه سرآمدان علمی کشور تقدیر شد.

6a5a8086