قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال ۹۹

اطلاعیه شماره ۲

در خصوص وضعیت نظام وظیفه پذيرفته شدگان مقطع کارشناسی ورودي بهمن ۱۳۹۹

شروع ترم پذیرفته شدگان کارشناسی نیسمال دوم بهمن ماه می باشد، دانشجویانی که دارای برگ اعزام بدون غیبت هستند چنانچه تاریخ اعزام آنها قبل از شروع ترم است باید به پلیس ۱۰+ شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و درخواست کتبی جهت تمدید مهلت اعزام تا ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ نموده و ۴۸ ساعت بعد به همراه کپی برگه انتخاب رشته سازمان سنجش و پرینت قبولی، به اداره وظیفه عمومی ناجا شهر خود مراجعه و موافقت ناجا با درخواست خود را کسب کنند. در صورت عدم موافقت سازمان وظیفه عمومی به خدمت اعزام و هنگام ثبت نام از خدمت ترخیص خواهند شد. در صورت غیبت، سازمان وظیفه عمومی ناجا با ادامه تحصیل مشمول مخالفت کرده و قبولی پذیرفته شدگان دبیری لغو می گردد.

****************************

اطلاعیه شماره ۱

ضمن عرض تبريك به مناسبت ورود پذيرفته شدگان مقطع کارشناسی ورودي بهمن ۱۳۹۹ به دانشگاه تربيت دبيرشهيد رجائي، به اطلاع می رساند با توجه به اینکه شروع نیمسال تحصیلی دانشجویان متعهد دبیری از بهمن ۹۹ می باشد ، فرآیند پذیرش و ثبت نام این عزیزان از اواسط دی ماه ۹۹ انجام خواهد شد .

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شما بزرگواران ، خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دانشگاه جدا خودداری نموده و منتظر اطلاعیه های بعدی دانشگاه باشید.