دانشگاه در آینه رسانه

مجموعه پیش‌رو با عنوان «دانشگاه در آینه رسانه» دربرگیرنده اخبار، مصاحبه‌ها و گزارش‌هایی است که با محوریت “دانشگاه شهید رجایی” در خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و روزنامه ها منتشر شده است.
بدیهی است، گردآوری مجموعه فوق، صرفا با هدف اطلاع‌رسانی صورت گرفته و به هیچ عنوان به منزله تایید و یا تکذیب این مطالب، از سوی دانشگاه شهید رجایی نیست.

دکتر تسلیمی قائم مقام وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به همراه دکتر خدایی معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور روز پنج شنبه 24 تیر ماه با حضور در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از حوزه امتحانی آزمون سراسری سال 1395 بازدید به عمل آوردند.منبع :
تابناک
(http://tabnak.ir/)
1395/4/24
11:07:12

صبح امروز صورت گرفت
چهل و ششمین آزمون سراسری از صبح امروز برای گروه های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در 369 شهرستان و بخش مختلف آغاز شد و معاونان وزیر علوم از حوزه آزمون در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی بازدید کردند.

خدایی مطرح کرد
رئیس سازمان سنجش گفت: با توجه به رأی دیوان عدالت اداری و مصوبه مجلس، امسال نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور به صورت تأثیر مثبت است.


فرهنگ نگار: نتایج آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 95-94 از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اعلام شد.

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
طی اطلاعیه ای از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان نتایج آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 95-94 اعلام شد.

تهران – ایرنا – مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، نتایج آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی کشور را در سال تحصیلی 95-94 اعلام کرد.