روابط عمومی دانشگاه خبر داد

ملاقات رییس دانشگاه و رییس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان

به گزارش روابط عمومی امروز دوشنبه ۶ آبان ماه رییس دانشگاه شهید رجایی میزبان رییس مرکز استعداد های درخشان وزارت آموزش و پرورش بود.

در این دیدار خانم دکتر مهاجرانی ضمن ابراز خرسندی از تعاملات فی مابین و اجرای موفق پرو‍ژه های مشترک اتمام یافته و در حال احرای  مابین دانشگاه و مرکز، از تلاش های مدیران و همکاران دانشگاه شهید رجایی قدردانی نمودند. همجنین ایشان با توجه به برنامه های مرکز در خصوص ایجاد ابعاد مهارتی در مدارس سمپاد نسبت به همکاری فی مابین در این خصوص ابراز علاقه کردند.

در ادامه دکتر عظمتی، نیز ضمن تشکر از حسن ظن و اعتماد #مرکز_استعدادهای_درخشان به این دانشگاه برای تقویت همه جانبه تعاملات فی مابین  اعلام آمادگی نمودند. دکتر عظمتی، با اشاره به برقراری ارتباطات فراوان و پذیرش مسئولیت های بیشتر دانشگاه در سال های اخیر از جمله سال جاری، مابین دانشگاه و سایر معاونت ها و بخش هی وزارت آموزش و پرورش، اذعان داشتند که دانشگاه شهید رجایی ظرفیتی برای همه وزارت آموزش و پرورش می باشد و به استناد فعالیت های انجام شده هر امری که به این مجموعه تفویض گردیده  همواره به نحو احسن به سرانجام رسیده است. و لذا با توجه به ظرفیت بالای این دانشگاه مخصوصادر امور علمی و پژوهشی دانشگاه آمادگی کامل جهت توسعه این روابط را دارد.

خاطر نشان می گردد، در سال جاری دانشگاه شهید رجایی دانشگاه علاوه بر اجرای جشنواره خوارزمی(بخش دانش آموزی)،‌ و دوره های آماده سازی المپیاد های دانش آموزی در تابستان، وظیفه مشارکت در برگزاری آزمون سمپاد و المیادهای دانش آموزی (تصحیح اوراق) را نیز به عهده داشت که تقریباً همه گی آن ها انجام و تحویل گردیده است.

photo_2019-10-28_16-35-12