دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم و فناوری – دوشنبه ششم اردیبهشت خانم دکتر فریماه موسوی

بنا به گزارش آقای سعید عقبایی دبیر انجمن علمی دانشجویی آموزش علوم و با پیشنهاد دکتر میرزایی و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دانشکده علوم پایه، برنامه دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم وفناوری در راستای ترویج علم هر دوشنبه ساعت ۲۰ به مدت ۲۰ دقیقه برگزار می شود.

در ایام ماه مبارک رمضان، دوشنبه ۲۰ هر هفته ساعت ۱۹ برگزار می شود.

این هفته در روز دوشنبه مورخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹ به صورت الکترونیکی “برنامه دوشنبه ۲۰” با سخنرانی سرکار خانم دکتر فریماه موسوی عضو پژوهشگر پسا دکتری دانشگاه رازی با عنوان “شبیه سازی ساختار اتم” برگزار می شود.

لازم به ذکر است برنامه دوشنبه ۲۰- آموزش علوم و فناوری،  فضایی به منظور توجه به آموزش مفاهیم در علوم و فناوری به زبان ساده و اطلاع رسانی تجارب یادگیری و دستاوردهای نوین در زمینه آموزش علوم و فناوری بوده و مسئولیت ارائه مطالب با خود ارائه کنندگان محترم می باشد.

در برنامه این هفته موارد زیر مورد توجه قرار می گیرد:

 

  • مرور مفاهیم ساختار اتم
  • معرفی برنامه های شبیه سازی اتم برای گوشی های هوشمند
  • معرفی برنامه های تحت-وب شبیه سازی اتم
  • اجرای زنده چند برنامه تحت-وب
  • مرور مزایا و معایب این برنامه ها

 

علاقمندان می‌توانند پس از نصب برنامه Adobe Connect، از طریق لینک زیر وارد سامانه شده و با انتخاب گزینه مهمان در این برنامه هر هفته شرکت نمایند:

https://vc.sru.ac.ir/ste-srttu-mon-20

ادرس پست الکترونیکی به نشانی  science.education.srttu@gmail.com برای هرگونه مکاتبه لازم در این راستا معرفی می شود. همچنین علاقمندان به منظور اطلاع از برنامه دوشنبه ۲۰، می توانند از کانال این برنامه به نشانی زیر استفاده نمایند.

https://chat.whatsapp.com/FtNJmnAIjsSIAWr6xrjOPv

برنامه ۰۴-۱۴۰۰۰۲۰۶