دانشکده علوم پایه برگزار می کند: برنامه دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم و فناوری با عنوان “مکتب رجایی”

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دبیر انجمن علمی دانشجویی آموزش علوم آقای سعید عقبایی و با پیشنهاد دکتر میرزایی و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دانشکده علوم پایه، برنامه دوشنبه ۲۰ – آموزش علوم و فناوری در راستای ترویج علم هر دوشنبه ساعت ۲۰ به مدت ۲۰ دقیقه برگزار می شود.

در ایام ماه مبارک رمضان، دوشنبه ۲۰ هر هفته ساعت ۱۹ برگزار می شود.

این هفته در روز دوشنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹ به صورت الکترونیکی “برنامه دوشنبه ۲۰” با سخنرانی جناب آقای دکتر علی فرهادی عضو محترم هیات علمی دانشکده مکانیک با عنوان “مکتب رجایی” برگزار می شود.

لازم به ذکر است برنامه دوشنبه ۲۰- آموزش علوم و فناوری،  فضایی به منظور توجه به آموزش مفاهیم در علوم و فناوری به زبان ساده و اطلاع رسانی تجارب یادگیری و دستاوردهای نوین در زمینه آموزش علوم و فناوری بوده و مسئولیت ارائه مطالب با خود ارائه کنندگان محترم می باشد.

در برنامه این هفته، مکتب رجایی که سامانه محتوای الکترونیکی کتب هنرستانها می باشد و توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و بسیج دانشجویی محبان المهدی دانشگاه طراحی و ایجاد شده است توضیح داده می شود.

محتوای الکترونیک هنرستان‌ها با عنوان «مکتب رجایی» در سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آدرس https://maktab.sru.ac.ir در دسترس هنرجویان و علاقه‌مندان قرار دارد.

علاقمندان می‌توانند پس از نصب برنامه Adobe Connect، از طریق لینک زیر وارد سامانه شده و با انتخاب گزینه مهمان در این برنامه هر هفته شرکت نمایند:

https://vc.sru.ac.ir/ste-srttu-mon-20

ادرس پست الکترونیکی به نشانی  science.education.srttu@gmail.com برای هرگونه مکاتبه لازم در این راستا معرفی می شود. همچنین علاقمندان به منظور اطلاع از برنامه دوشنبه ۲۰، می توانند از کانال این برنامه به نشانی زیر استفاده نمایند.

https://chat.whatsapp.com/FtNJmnAIjsSIAWr6xrjOPv

 

برنامه ۰۵-۱۴۰۰۰۲۱۳