اطلاعیه بورس تحصیلی ایران و مجارستان

با عنایت به برنامه مبادلات فرهنگی، علمی و آموزشی میان جمهوری اسلامی ایران و مجارستان و پیرو مذاکرات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همتایان مجاری بنیاد بورس مجارستان، با اعطای تعدادی بورس متقابل در رشته‌های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی ۲۱-۲۰۲۰ موافقت شده است.

بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دولت جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌مندان به استفاده از این بورس، برای ثبت‌نام اولیه به نشانی زیر مراجعه کنند:

https://apply.stipendiumhungaricum.hu

لازم به ذکر است رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشانی grad.saorg.ir و رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نشانی edd.behdasht.gov.ir در دسترس است.

علاوه بر موارد فوق، متقاضیان باید تا پایان وقت اداری ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ برابر با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ از طریق سامانه اطلاع‌رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به نشانی scholarship.saorg.ir در سامانه جامع دانشجویی (سجاد) به نشانی portal.saorg.ir ثبت‌نام کنند. متقاضیان رشته‌های علوم پزشکی، باید فرم شماره ۱ را تکمیل و به پست‌الکترونیکی eda@behdasht.gov.ir ارسال کنند.