اخبار

مجله علمی پژوهشی قطب علمی آموزش با عنوان Technical and Vocational Education 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از آقای دکتر علی اصغر خلاقی عضو قطب علمی آموزش، فصلنامه علمی پژوهشی با عنوان Technical and Vocational Education از دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز دریافت نمود. با عنایت به پيشنهاد قطب علمي آموزش و دانشگاه شهيد رجايي، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مجوز انتشار فصلنامه تخصصي به زبان انگليسي با عنوان Technical and  Vocational Education را به  قطب علمي آموزش ارائه داد. اين فصلنامه پس از انتشار اولين شماره، علمي – پژوهشي خواهد بود. دکتر خلاقی در این خصوص اشاره داشت که براساس مفاد مجوز لازم است اولين شماره آن تا نيمه مهرماه سال جاري منتشر شود و در حال حاضر آماده سازي سايت و اقدامات اوليه براي دريافت مقالات براي چاپ اولين شماره در حال انجام است. دکتر خلاقی در این خصوص اضافه نمود که درحال حاضر براي دريافت مقالات آدرس ايميل قطب (amouzesh1400@gmail.com) داده شده است تا با راه اندازي كامل سايت فصلنامه، اين مقالات از طريق سايت دريافت شود.

هشتمین همایش ملی آموزش با رویکرد “آموزش فنی و حرفه ای و توسعه پایدار” در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 5 و 6 خرداد ماه 1395 برگزار میگردد.

در ادامه گزارش تصویری افتتاحیه این همایش را مشاهده خواهید فرمود. برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

سمینار ملی نوآوری در کیفیت آموزش و یادگیری با استفاده از ابزارهای الکترونیکی همراه توسط معاونت پژوهش و فناوری و کمیسیون ملی یونسکو و با مشارکت قطب علمی آموزش و مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 17 اسفند 1394 برگزار می گردد.

به مناسبت هفته جهانی یادگیری سیار از 17 تا 21 اسفند 1394 مطابق 7 تا 11 مارچ 2016، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجائی سمینار یک روزه ای را با عنوان

سمینار ملی نوآوری در کیفیت آموزش و یادگیری با استفاده از ابزارهای الکترونیکی همراه

National Seminar on Innovating for Quality in Education and Learning, Using Mobile Technology, 7 March 2016

برگزار می کند. در این سمینار با محوریت نوآوری در کیفیت آموزش، به نقش ابزارهای الکترونیکی از جمله Mobile Learning پرداخته می شود. در این سمینار که با حضور آقای دکتر عظمتی، رئیس دانشگاه شهید رجائی، آقای دکتر نصیری قیداری، سرپرست کمیسیون ملی یونسکو و مسولان دانشگاه و کمیسیون در سالن شهید باهنر برگزار خواهد شد، آقای مهندس زرافشان، معاون آموزش متوسطه، آقای دیمه ور، معاون آموزش ابتدایی، آقای دکتر سعادت، رئیس مجتمع فنی تهران، آقای دکتر سازگارنژاد، رئیس سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور و برخی از افراد برجسته در حوزه آموزش و یادگیری ایراد سخنرانی خواهند نمود.

شایان ذکر است شعار امسال یونسکو برای هفته جهانی یادگیری Innovating for Quality می باشد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص برگزاری این رویداد مهم ملی متعاقبا از طریق تارنمای دانشگاه شهید رجائی به نشانی www.srttu.edu به اطلاع خواهد رسید.

اساتید محترم و دانشجویان دوره دکتری می توانند جهت ثبت نام در این سمینار، درخواست خود را با ذکر اطلاعات (نام و نام خانوادگی، رتبه علمی، دانشکده، کد ملی، شماره تماس) به رایانامه research@srttu.edu ارسال نمایند.

توليد دانش بنيادي در زمينه هاي آموزشي، توليد دانش كاربردي و اجراي طرح­هاي پژوهشي در زمينه هاي آموزشي، فعاليت هاي پشتيباني، ارائه خدمات پژوهشي و آموزشي، توسعه و انتشار دانش
توليد دانش بنيادي در زمينه هاي آموزشي، توليد دانش كاربردي و اجراي طرح­هاي پژوهشي در زمينه هاي آموزشي، فعاليت هاي پشتيباني، ارائه خدمات پژوهشي و آموزشي، توسعه و انتشار دانش

هفتمين همايش ملي آموزش
هفتمین همایش ملی آموزش

قطب علمی آموزش برگزار می کند: نشست تخصصی آسیب شناسی پژوهش زمان: یکشنبه 93/09/23 ساعت 12:30 الی 14 مکان: سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه از کلیه اساتید و دانشجویان گرامی جهت شرکت در این نشست دعوت به عمل می آید.

امروز بیست و هشت آبان هزار و سیصد و نود و هفت

تلفن:   22970038
فکس:   22970038
داخلی: 2634
ceeducation@srttu.edu