برگزاری مراسم به مناسبت هفته بسیج در دانشکده علوم انسانی

به مناسبت هفته بسیج ، مراسمی در دانشکده علوم انسانی برگزار گردید. در این برنامه که روز یکشنبه مورخ ۱۰ آذر از ساعت ۱۲:۳۰ لغایت ۱۴:۱۵ در سالن کنفرانسدانشکده برگزار گردید، جناب آقای دکتر طهماسبی پور رئیس دانشکده ، آقای مهندس فرهادی رئیس بسیج اساتید، معاونان محترم دانشکده، مدیران گروه های آموزشی، اعضاء محترم هیأت علمی و کارکنان شرکت داشتند. در ابتدا آقای دکتر طهماسبی پور ضمن خیر مقدم به اعضاء محترم دانشکده  دلایل و اهمیت تشکیل بسیج را نام بردند و آن را به عنوان اصیل ترین نهاد اجتماعی برخاسته از انقلاب اسلامی ملت ایران برشمردند. وی  نقش های مختلف بسیج در عرصه های گوناگون تاریخ معاصر ملت ایران را تشریح کرد و بسیج را به عنوان خط شکن و جلودار اولویت های ملت ایران نام بردند.

سپس مهندس فرهادی رئیس بسیج اساتید دانشگاه از بسیج به عنوان بزرگترین شبکه غیرانتفاعی موجود در ایران نام برد و دلیل این امر را نگاه خدمت گرایانه بسیج به کشور دانستند. همچنین در ادامه به برنامه های این نهاد در دانشگاه اشاره و از راه اندازی اندیشکده مطالعاتی در این دانشگاه به عنوان یکی از برنامه های در دست اجرا بسیج اشاره نمودند. که در ادامه آقای دکتر طهماسبی پور آمادگی دانشکده را برای میزبانی این اندیشکده اعلام کردند.

در انتها اساتید محترم نقطه نظرات و پیشنهادات و سوالات خویش را مطرح کردند که توسط مهندس فرهادی پاسخ داده شد.

whatsapp-image-2019-12-02-at-11-23-39-pmwhatsapp-image-2019-12-02-at-11-23-40-pm1whatsapp-image-2019-12-02-at-11-23-38-pm