برگزاری مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال ١٣٩۴

این جلسه با مشارکت بخشی از مسئولین (هیات رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها)، أساتید و حانواده های دانشجویان در محل سالن اجتماعات اردوگاه شهید باهنر برگزار گردید.

🔹در أین جلسه دکتر عظمتی رییس دانشگاه، ضمن آروزی موفقیت و بهروزی برای دانش آموختگان و نو معلمان دانشگاه شهید رجائی، ایشان را به توجه شغلی خود و موهبتی که خداوند برای ایشان مقدر نموده توصیه کردند. ایشان همچنین با برشمردن دوران های مختلف زندگی، پایان دوران دانشجویی را یکی از این دوران ها دانسته اند که برای دانشجو معلمان به تبع ماهیت شغلی شان و به جهت آمادگی علمی که می بایست همواره دارا باشند، به مثابه سر آغاز یادگیری و آموزش تا پایان عمر ایشان می باشد.

🔹 نماینده نهاد مقام معظم رهبری، حجت الاسلام و المسلمین فضلعلی نیز در این جلسه دانشجویان را با اشاره به سوره مبارکه انشراح با توجه به اتمام دوران تحصیل، دانشجویان را توصیه به ادامه مسیر زندگی شخصی و حرفه ای در مسیر رفع نیاز های جامعه تشویق نمودند.

🔹در ادامه، میهمان ویژه جلسه،استاد حسن صافی #مشاور_وزیر آموزش و پرورش و از اساتید پیشکسوت تعلیم و تربیت به ایراد سخنرانی پرداخته و به انتقال تجربیات خود به نو معلمان پرداختند.

🔹همچنین این جلسه برنامه های متنوع دیگر نیز همانند موسیقی سنتی، استفاده از آوا های مذهبی، مسابقه و .. همراه بود.

🔹در انتهای جلسه نیز سوگند نامه معلمی توسط یکی از دانشجویان قرائت و با هم خوانی جمع دانشجو معلمان جلسه خاتمه پیدا نمود.