انتصاب

download

به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دكترحميدرضا عظمتي طي ابلاغ جداگانه دكتر ايوب اسماعيل پور را در سمت معاون اداري و مالي ابقأ وسركار خانم صديقه اكبريان را به سمت رييس اداره مطالعات، برنامه ريزي و امور اجتماعي منصوب نموداند.

خاطرنشان مي گردد جناب آقاي دكتر اسماعيل پور عضو هيأت علمي و دانشيار گروه فيزيك دانشكده علوم پايه و سركار خانم اكبريان نيز رييس اداره فرهنگي بوده اند

:متن احكام ايشان به شرح ذيل مي باشد:

برادر ارجمند جناب آقاي دكتر ايوب اسماعيل ­پور

عضو محترم هيات علمي دانشگاه 

 با سـلام و احتـرام،

 نظر به مراتب تعهد، تخصص، تجربیات گذشته و شايستگي جنابعالي به موجب این ابلاغ در سمت:

 « معاون اداری و مالی دانشگاه »

 ابقأ می‌شويد. انتظار دارد در طول مدت مسئوليت همانند سنوات گذشته با توكل بر خداوند متعال و تكيه بر توان و همت خود و استفاده از تجارب همكاران محترم در راستاي تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و دانشگاه اهتمام داشته باشيد. توفيق روزافزون جنابعالي را از درگاه ايزدمنان خواستارم.

 حميدرضا عظمتي

رئیس دانشگاه

 ————————————————————————————————————————-

همكار ارجمند، سركار خانم صديقه اكبريان

 با سـلام و احتـرام،

نظر به مراتب تعهد، شايستگي و تجربيات گذشته و بنا به پيشنهاد معاون محترم فرهنگي و اجتماعي به موجب اين ابلاغ به مدت دو سال به عنوان:

 «رئيس اداره مطالعات، برنامه­ ریزی و امور اجتماعی»

 منصوب می‌شويد. رجا واثق دارد با اتكال به خداوند متعال و با همدلي، همفكري و بهره‌مندي از تجربيات خود و ساير همكاران بر اساس اهداف و شرح وظايف پست جديد نسبت به انجام امور محوله، زير نظر معاون محترم فرهنگي و اجتماعی انجام وظيفه نموده و با توان و كوششي مضاعف در جهت اعتلاي اهداف دانشگاه گام‌هاي موثر برخواهيد داشت.

 حمیدرضا عظمتی

رئیس دانشگاه